Kalba:
EN ES RU LT
Valiuta:
Krepšelis yra tuščias

 

Išsaugokime Kuršių Neriją

 

 

Ar nors kartą susimąstėte, kaip veikia Jūsų el. pašto dėžutė? Atsakymas vienareikšmis – kiekviena el. pašto dėžutė veikia tik elektros energijos dėka. Ji yra patalpinta interneto serveryje, kuris naudoja elektros energiją. Fantastiškai populiarėjant internetui, geometrine progresija daugėja ir duomenų centrų, talpinančių interneto serverius. Visa tai didina suvartojamos elektros energijos kiekį. Šiuo metu pasaulyje duomenų centrai sunaudoja apie 2% visos pagaminamos elektros energijos, prie kurios prisideda ir kiekviena veikianti el. pašto dėžutė.

 UAB „Cherry Servers“, siekdamas sumažinti suvartojamos elektros energijos kiekį, savo paslaugoms teikti naudoja naujus ir ekonomiškus serverius. Įmonės personalas, suprasdamas kokią žalą informacinės technologijos daro aplinkai, imasi atsakingo verslo iniciatyvos. 2010 metais pasirašėme sutartį su Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija. Tikime, kad mūsų iniciatyva padės išlikti gražiausiam Lietuvos kampeliui – Kuršių Nerijai ir taip prisidės prie neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

 

Dėkojame, kad esate mūsų klientas.

Vykdoma veikla

2010 m. UAB "Cherry Servers" kolektyvas vykdė sudegusio Kuršių nerijos miško atsodinimo darbus.

2011m. UAB "Cherry Servers" kolektyvas vėjo ardomas kopas dengė šakomis- taip stabdomas kopų irimas.

2012m. Mūsų kompanijos darbuotojai valė pajūrį: Pervalka-Nida. Surinkome tris sunkvežimius šiukšlių!

 

 
baltic servers company

13 metų patirtis

Didžiausias
eksportuotojas
Lietuvoje!


 

     

© 2001-2016 UAB CHERRY SERVERS, įmonės kodas 145747029. LR Juridinių asmenų registras, tvarkytojas VĮ „Registrų centras“.
 
Kraunasi, prašome palaukti...
Prekė įtraukta į krepšelį Tęsti produktų paiešką Pirkti dabar