Kalba:
EN ES RU LT
Valiuta:
Krepšelis yra tuščias

Kodėl verta dirbti su mumis?

Eksportuojame paslaugas net į 150 valstybių.

UAB "Cherry Servers" per 13 veiklos metų tapo žinomu duomenų centru Europoje. Šiuo metu paslaugas eksportuojame į daugiau nei 150 pasaulio šalių ir esame daugiausiai eksportuojantis Lietuvos duomenų centras.

Esame į klientus orientuota kompanija - savo paslaugų kokybę įrodyti galime tik kokybiškai dirbdami. Klientai ir partneriai gerai vertina mūsų pastangas todėl už jas "balsuoja" ilgą laiką savo serverių paslaugų teikėju pasirinkdami mus.

Klientams mūsų įmonėje nėra jokių barjerų nutraukti paslaugas jeigu netenkina kokybė. Tai tuo pačiu yra pati geriausia ir teisingiausia motyvavimo priemonė mums- norint augti turime stabiliai teikti aukštos kokybės paslaugas bei aptarnavimą.

 

5 PASLAUGŲ TEIKIMO NUOSTATOS

Pinigų grąžinimo garantija. Garantuojame per 30 dienų nuo užsakymo grąžinti klientams pinigus jei teikiamų paslagų kokybė jų netenkins.

Jūsų informacijos saugumas. Mes turime galimybes kontroliuoti visą paslaugų procesą nuo pradžios iki galo - savo serverius laikome savo duomenų centre. Naudojame tik patikimus Intel serverius. VISA mūsų įranga naudoja saugius RAID duomenų masyvus, kiekvieną naktį serverių duomenys dar kartą yra išsaugomi į specialius duomenų masyvus.

Geriausias klientų aptarnavimas. Klientų aptarnavimui naudojamos šiuolaikinės informacinės sistemos. Jos leidžia kontroliuoti, kad visi klientų pageidavimai būtų atlikti laiku ir kokybiškai. Mes būsime ne tik Jūsų paslaugų tiekėjai, bet ir Partneriai.

Daugiau vertingų ir nemokamų paslaugų. Paslaugų paketai yra profesionaliai suderinti verslui. Klientams suteikiame vis daugiau papildomų ir nemokamų paslaugų. Klientai gali patys paprastai valdyti savo paslaugas.

Nuolatinis tobulėjimas, inovatyvumas ir lankstumas. Visi mūsų įmonės darbuotojai skatinami augti ir tobulėti. Nuolatinis tobulėjimas, inovacijų diegimas užtikrina vis didesnį ir didesnį klientų lojalumą.

 

 
dedicated servers marius jonas

Partnerystė
Antram serveriui 20% nuolaida
Išbandyk nemokamai
Užsakyti!

Jonas G.
SYSTEMS ADMINISTRATOR
SINCE 2013
Marius R.
CORPORATE PARTNERSHIP MANAGER
SINCE 2014

 

     

© 2001-2016 UAB CHERRY SERVERS, įmonės kodas 145747029. LR Juridinių asmenų registras, tvarkytojas VĮ „Registrų centras“.
 
Kraunasi, prašome palaukti...
Prekė įtraukta į krepšelį Tęsti produktų paiešką Pirkti dabar