Kalba:
EN ES RU LT
Valiuta:
Krepšelis yra tuščias

ŽALIOJO DUOMENŲ CENTRO MODULIO ĮRENGIMAS


„Cherry Servers“ įgyvendino projektą „Naujos galimybės“

2014 m. gruodžio 5 d. UAB „Cherry Servers" baigė įgyvendinti projektą „UAB „Cherry Servers“ eksporto plėtra ir skatinimas užsienio rinkose“ VP2-2.1-ŪM-04-K-05-066 finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Lietuvos 2007 – 2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" VP2-2.1-ŪM-05-K priemonę „Naujos galimybės". Projekto vertė preliminariai siekė 31.539 EUR, tačiau dėl įvykusių projekto pakeitimų galutinė suma sumažėjo iki 21.190 EUR, o gauta parama – iki 12.714 EUR.

Projekto įgyvendinimo metu sudalyvauta 2 parodose – Lenkijoje bei Azerbaidžane. Taip pat projekto įgyvendinimo metu buvo paruoštas stendas bei planuota rinkodarinė medžiaga.

ES remiamo projekto dėka, UAB „Cherry Servers" puikiai reprezentavo savo prekinį ženklą Baltic Servers užsienio rinkoms ir pasiruošė eksporto plėtrai. Parodose buvo pristatytos Baltic Servers teikiamos serverių nuomos paslaugos ir kiti informacinių technologijų sprendimai. Buvo užmegzti naudingi kontaktai su Rytų Europos bei Azijos įmonėmis, kurios, tikimasi, ateityje galėtų tapti ir ilgalaikiais partneriais.

SAAS PASLAUGŲ PATEIKIMO VALDYMO MODULIO PROTOTIPAS

 

 

UAB „Cherry Servers“ kartus su partnere iš Vilniaus „Prototechnikos įranga“ vykdo ES STRUKTŪRINĖS PARAMOS remiamą projektą NR. VP2-1.3-ŪM-02-K-01-049 „SAAS PASLAUGŲ PATEIKIMO VALDYMO MODULIO PROTOTIPAS“.

Projekto biudžetas:  – 1 524 443,00 Lt (vienas milijonas penki šimtai dvidešimt keturi tūkstančiai keturi šimtai keturiasdešimt trys litai), neįskaitant PVM

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia yra 2009 m. kovo 2 d.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga, iki kurios turi būti pabaigtos visos Projekto veiklos ir patirtos visos su Projekto įgyvendinimu susijusios tinkamos finansuoti išlaidos, yra 2012 m. kovo 2 d.

Projektas „ Moksliniai tyrimai, skirti SaaS platformos sukūrimui“ yra MTTP projektas, kurio metu bus vykdomi moksliniai tyrimai, o jų metu įgytos žinios bus naudojamos technologinės plėtros veiklų metu kuriant SaaS platformos prototipinę versiją. Projekto tikslas - įgyvendinti mokslinius tyrimus ir techniologinę plėtrą,ir sukurti naujo IT produkto prototipą.

Projekto uždaviniai:

1) mokslinių tyrimų pagalba rasti tinkamiausias priemones naujam IT produktui sukurti;

2) tinkamiausių priemonių tyrimai, prototipo sukūrimas ir testavimas.

Projekto sukuriama pridėtinė vertė apima ne tik UAB „Cherry Servers“. Šis projektas paskatins visos Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus MTTP plėtrą. Vykdytojas pats bei bendradarbiaudamas su Lietuvos mokslininkais kurs naujus produktus ir taip skatins privataus ir viešo sektoriaus bendradarbiavimą MTTP srityje.
 


Rengia programų nuomos įrankį

 

 
baltic servers company

13 metų patirtis

Didžiausias
eksportuotojas
Lietuvoje!


 

     

© 2001-2016 UAB CHERRY SERVERS, įmonės kodas 145747029. LR Juridinių asmenų registras, tvarkytojas VĮ „Registrų centras“.
 
Kraunasi, prašome palaukti...
Prekė įtraukta į krepšelį Tęsti produktų paiešką Pirkti dabar